Kolejne spotkanie z Kubą i jego gościem, tym razem na żywo ! Widzimy się 9 sierpnia o 18 w Teatrze Baza (ul. Podchorążych 39), by porozmawiać na ciekawy temat: "Dzieci w sieci. Jak pomóc dziecku, być mądrze on-line ?"

Spotkanie jest skierowane jest do rodziców, opiekunów, pedagogów oraz wszystkich tych, którzy chcą, by znajome im dzieci, młodzież i bliscy korzystali z Internetu bezpiecznie – spotkamy się z
dr Łukaszem Szostakiewiczem, by o tym porozmawiać.
---
Łukasz Szostakiewicz – lekarz psychiatra oraz psychoterapeuta, członek zespołu terapeutycznego Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży IPiN i Hostelu dla młodzieży w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu, lekarz i psychoterapeuta w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Józefowie.
Prowadzenie:
Jakub Tercz – specjalista ds. Partnerstw Lokalnych Mokotowskiego Centrum Zdrowia Psychicznego przy Instytucie Psychiatrii i Neurologii.
---
 
 
WSTĘP WOLNY !
 
Wchodząc na wydarzenie że względu na panującego wirusa będą państwo proszeni o podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu w celu weryfikowani osób, które potencjalnie mogły przebywać z osobą zakażoną.
 
Spotkania na ciekawy temat są współfinansowane ze środków m.st. Warszawy - Dzielnicy Mokotów w ramach projektu "Sąsiedzkie Sielce III" realizowanego przez INTEGRACJA Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi.
 
W trakcie wydarzenia będzie robiona dokumentacja fotograficzna panoramiczna, która udostępniana zostanie do celów promocyjnych i weryfikacji odbytych wydarzeń