Spotkanie z pisarką Liliana Fabisińska, która opowie o tym, dlaczego warto czytać (i pisać!) w każdym wieku i niezależnie od płci.

Zapraszamy 16 sierpnia na godzinę 18:00 do Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży (ul.Czernaikowska 38a) WSZYSTKICH, którzy kiedykolwiek zastanawiali się (lub zaczęli zastanawiać się pod wpływem tego zaproszenia) nad tym, na czym polega magia słowa.
 
WSTĘP WOLNY !
---
Liliana Fabisińska (gościni) – pisarka. Z wykształcenia dziennikarka, autorka sztuk teatralnych oraz książek dla dzieci i młodzieży.
Prowadzenie:
Jakub Tercz – specjalista ds. Partnerstw Lokalnych Mokotowskiego Centrum Zdrowia Psychicznego przy Instytucie Psychiatrii i Neurologii
---
 
 
Wchodząc na wydarzenie, ze względu na panującego wirusa będą państwo proszeni o podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu w celu weryfikowani osób, które potencjalnie mogły przebywać z osobą zakażoną.
 
Spotkania na ciekawy temat są współfinansowane ze środków m.st. Warszawy - Dzielnicy Mokotów w ramach projektu "Sąsiedzkie Sielce III" realizowanego przez INTEGRACJA Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi.
 
W trakcie wydarzenia będzie robiona dokumentacja fotograficzna panoramiczna, która udostępniana zostanie do celów promocyjnych i weryfikacji odbytych wydarzeń.