W ramach ostatniego już Spotkania na ciekawy temat w sobotę 16 października odbędzie się spotkanie z prezesem Stowarzyszenia "Integracja" Tomaszem Kotem.

Podczas spotkania Tomasz Kot opowie o praktycznym wymiarze uczuć i uważności. Kontekst spotkaniu nadadzą jego trzy książki oraz działalność prowadzonego przez Kota Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi INTEGRACJA.
Spotkanie poprowadzi Jakub Tercz, specjalista ds. partnerstw lokalnych MCZP.
 
Widzimy się 16 października o 16:30 w Teatrze Baza (ul. Podchorążych 39).
WSTEP WOLNY !
 
 
---
Tomasz Kot
Koordynator mieszkań chronionych przy Mokotowskim Centrum Zdrowia Psychicznego w ramach programu deinstytucjonalizacji PO WER. Prezes Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi INTEGRACJA organizującej sieć mieszkań chronionych w Warszawie oraz Fundacji na Rzecz Życia Bez Depresji i Uzależnień VITRIOL. Autor „Dziwnej książki o depresji, zwykłej książki o życiu” (2015, 2019). W oparciu o doświadczenie własne prowadzi zajęcia z osobami uzależnionymi i depresantami. Zajmuje się także realizacją programów w zakresie budowy psychiatrii środowiskowej, profilaktyki zdrowia psychicznego, przeciwdziałania stygmatyzacji i wykluczeniu oraz podwójnej diagnozy (depresja i uzależnienie).
 
Wchodząc na wydarzenie, ze względu na panującego wirusa będą państwo proszeni o podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu w celu weryfikowani osób, które potencjalnie mogły przebywać z osobą zakażoną.
 
Spotkania na ciekawy temat są współfinansowane ze środków m.st. Warszawy - Dzielnicy Mokotów w ramach projektu "Sąsiedzkie Sielce III" realizowanego przez INTEGRACJA Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi.
 
W trakcie wydarzenia będzie robiona dokumentacja fotograficzna oraz wideo, która udostępniana zostanie do celów promocyjnych i weryfikacji odbytych wydarzeń.