Zapraszamy wszystkich małych i dużych chcących być aktywnym sportowo, do wspólnych ćwiczeń :)

Zajęcia mają na celu zaktywizowanie mieszkańców Sielc, ponieważ zdrowy tryb życia to siła dobrych nawyków, nad którymi będą mogli pracować. Zajęcia będą dostosowane do wieku i "poziomu zaawansowania" uczestników.

Ćwiczmy w każdą niedzielę między
5 września, a 31 października
w Parku Promenada i Morskie Oko.
 
Każdorazowo zbiórka o godz.10:00 w Ognisku Mokotów (ul. A.Grottgera 25a)
 
Zajęcia poprowadzi Tomek Pakowski -mieszkaniec Sielc, trener z doświadczeniem w sztukach walki, pracy trenerskiej indywidualnej i grupowej. Uczestnik wielu kursów w zakresie treningu motorycznego i innych związanych z ciałem, ruchem i zdrowiem.
 
Słowo od trenera: "Nasze ciało to skomplikowana maszyneria, wbrew pozorom dość prosta w obsłudze. I w ten sposób do tematu podejdziemy podczas naszych treningów. Nie będziemy komplikować sobie życia wybujałymi i trudnymi ćwiczeniami, a prostymi i skutecznymi. Moje wieloletnie doświadczenie pozwoli nam stworzyć zajęcia będące jednocześnie dopasowane dla tych mniej ruszających się
i wyzwaniem dla tych bardziej aktywnych."
 
WSTĘP WOLNY!
 
OBOWIĄZUJĄ ZAPISY: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 
Wchodząc na wydarzenie ze względu na panującego wirusa będą państwo proszeni o podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu w celu weryfikowani osób, które potencjalnie mogły przebywać z osobą zakażoną.
 
Sportowe Sielce są współfinansowane ze środków m.st. Warszawy - Dzielnicy Mokotów w ramach projektu "Sąsiedzkie Sielce III" realizowanego przez INTEGRACJA Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi.
 
W trakcie wydarzenia będzie robiona dokumentacja fotograficzna, która udostępniana zostanie do celów promocyjnych i weryfikacji odbytych wydarzeń.