Jeśli macie ochotę dowiedzieć się czym jest sztuka improwizacji i nauczyć się jej używać zapraszamy na WARSZTATY IMPROWIZACJI.

Są to zajęcia w trakcie których uczestnicy zostaną zapoznani z podstawami sztuki improwizacji. Udział w warsztatach pomoże uczestnikom w przełamaniu strachu przed wystąpieniami
publicznymi, pokonaniu swoich osobistych barier i rozwinięciu kreatywności.
 
Spotykamy się w wybrane niedzielę października i listopada:
17.10,
24.10,
7.11,
14.11
w godzinach 12:00-15:00
w Teatrze Baza (ul. Podchorążych 39)
 
Zajęcia prowadzą:
Filip Dąbrowski - Aktor, Improwizator, Działacz kultury, Przedsiębiorca. Absolwent studia przy Teatrze Baza, aktor repertuarowy w Teatrze Baza oraz pedagog w studiu. Improwizator od 8 lat. Właściciel firmy cateringowej Lunch Cat.
Natalia Dąbrowska improwizuje od 2010 roku. Członek grup: Lubieto, Paranoja, W wolnej chwili. Pracowała jako trener w ImproLab. Z zawodu jest psychologiem, trenerem i psychoterapeutą. W swojej pracy jako trener kładzie nacisk na rozwój indywidualny uczestników. Sama nieustannie się dokształca w dziedzinach takich jak: improwizacja, storytelling, pantomima, emisja głosu, ruch sceniczny jak i umiejętności trenerskie(warsztaty pracy z ciałem, proces grupowy). Moim konikiem jest slow comedy.
 
WSTĘP WOLNY
 
OBOWIĄZUJĄ ZAPISY: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 
Zachęcamy do zapisu od razu na cały cykl :)
 
Wchodząc na wydarzenie ze względu na panującego wirusa będą państwo proszeni o podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu w celu weryfikowani osób, które potencjalnie mogły przebywać z osobą zakażoną.
 
Warsztaty Improwizacji są współfinansowane ze środków m.st. Warszawy - Dzielnicy Mokotów w ramach projektu "Sąsiedzkie Sielce III" realizowanego przez INTEGRACJA Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi.
 
W trakcie wydarzenia będzie robiona dokumentacja fotograficzna, która udostępniana zostanie do celów promocyjnych i weryfikacji odbytych wydarzeń.