Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej rozmowy i chwili na refleksje przy pysznej herbatce.

Sieleckie pogaduszki to cykl spotkań tematycznych opartych na technikach biblioterapeutycznych. Biorą w nich udział chętni uczestnicy niezależnie od płci, czy wieku. Uczestnicy będą mogli porozmawiać między innymi o wyznawanych wartościach, odpowiedzialności za siebie i innych, podzielić się tytułami ulubionych lektur, czy też dowiedzieć się jak celebrować codzienność.

Za każdym razem widzimy się w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży (Czerniakowska 38a)

Szczegółowe daty i opisy spotkań znajdziecie Państwo na wydarzeniu Facebook'owym: Facebook

Zajęcia prowadzi Agnieszka Puka Putkiewicz-mieszkanka Sielc, sinolożka, arteterapeutka, blogerka promująca picie chińskich herbat na www.smokifeniks.pl
 
OBOWIĄZUJĄ ZAPISY: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 
Wchodząc na wydarzenie że względu na panującego wirusa będą państwo proszeni o podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu w celu weryfikowani osób, które potencjalnie mogły przebywać z osobą zakażoną.
 
Sieleckie Pogaduszki są współfinansowane ze środków m.st. Warszawy - Dzielnicy Mokotów w ramach projektu "Sąsiedzkie Sielce III" realizowanego przez INTEGRACJA Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi.
 
W trakcie wydarzenia będzie robiona dokumentacja fotograficzna panoramiczna, która udostępniana zostanie do celów promocyjnych i weryfikacji odbytych wydarzeń.