Śpiewać każdy może, więc zapraszamy wszystkich chcących pośpiewać pod okiem wykfalifikowanego instruktora, by szlifować swoje umiejętności.

Zajęcia są adresowane do każdego kto chce podjąć pracę nad swoim oddechem, fonacją i głosem oraz pośpiewać przy karaoke. Podczas stacjonarnych zajęć uczestnicy będą pracować grupowo jak
i indywidualnie.

Zajęcia w wybrane soboty:
Wrzesień-18, 25
Październik- 2, 9, 16, 23, 30
Listopad- 6, 20.
 
w godzinach 10:00-13:00 w Ognisku Mokotów (ul. Grottgera 25a)
 
Zajęcia prowadzi Monika Mazur-logopeda, absolwentka szkoły muzycznej i ogniska teatru Ochoty.
 
WSTĘP WOLNY!
 
OBOWIĄZUJĄ ZAPISY: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 
Wchodząc na wydarzenie ze względu na panującego wirusa będą państwo proszeni o podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu w celu weryfikowani osób, które potencjalnie mogły przebywać z osobą zakażoną.
 
Warsztaty śpiewacze są współfinansowane ze środków m.st. Warszawy - Dzielnicy Mokotów w ramach projektu "Sąsiedzkie Sielce III" realizowanego przez INTEGRACJA Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi.
 
W trakcie wydarzenia będzie robiona dokumentacja fotograficzna, która udostępniana zostanie do celów promocyjnych i weryfikacji odbytych wydarzeń.