Zapraszamy sielecką młodzież na zajęcia skierowane tylko do nich :)

 

Ten cykl spotkań ma na celu zagospodarowanie czasu wolnego i zintegrowanie młodzieży sieleckiej w przedziale wiekowym 12-19 lat. Tematyka spotkań będzie dostosowana do potrzeb i problemów współczesnej młodzieży. Celem spotkań będzie zabawa połączona z walorem edukacyjnym z zakresu edukacji seksualnej, profilaktyki i psychoedukacji.
 
Spotykamy się 
19 i 26.11 (piątek) 17:00-19:00
20.11 (sobota) 15:00-17:00
3,10,17.17 (piątek) 17:00-19-00
 
Widzimy się zawsze w Ognisku Mokotów (ul.Grottgera 25a)
 
Zajęcia prowadzi: Katarzyna Gaze- pedagog, wychowawca "Ogniska Mokotów"
 
WSTĘP WOLNY
 
OBOWIĄZUJĄ ZAPISY: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 
Wchodząc na wydarzenie ze względu na panującego wirusa będą państwo proszeni o podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu w celu weryfikowani osób, które potencjalnie mogły przebywać z osobą zakażoną.
 
Duże dzieci są współfinansowane ze środków m.st. Warszawy - Dzielnicy Mokotów w ramach projektu "Sąsiedzkie Sielce III" realizowanego przez INTEGRACJA Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi.
 
W trakcie wydarzenia będzie robiona dokumentacja fotograficzna, która udostępniana zostanie do celów promocyjnych i weryfikacji odbytych wydarzeń