Serdecznie zapraszamy opiekunów wraz z dziećmi od 7 roku życia na Rzeźbiarskie Warsztaty do Łazienek Królewskich.

 
 
Uczestnicy warsztatów wspólnie obejrzą wizerunki mitologicznych posągów z Królewskiej Galerii Rzeźby. Będą mogli się dowiedzieć, skąd się bierze gips i czym różni się od marmuru.
Zapoznają się również z procesem pracy formierza i rzeźbiarza, by następnie wykonać własne odlewy z gipsu wybranego motywu lub ornamentu.
 
Widzimy się:
14 sierpnia o 14:00
 
Miejsce zbiórki: 
przy kasie w Starej Oranżerii (boczne wejście do budynku, od strony Teatru Królewskiego).
 
WARSZTATY BEZPŁATNE
 
OBOWIĄZUJĄ ZAPISY: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 
 
Warsztaty poprowadzi Karina Madej -
z wykształcenia filozof, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na Wydziale Sztuk Wizualnych, z zamiłowania animatorka kultury. Specjalizuje się w różnorodnych warsztatach twórczych, w tym medialnych dla dzieci i dorosłych. Jest instruktorką edukacji plastycznej w Ośrodku Kultury Górna oraz edukatorką w Muzeum Łazienki Królewskie. Interesują ją związki filozofii i sztuki z życiem.
 
Wchodząc na wydarzenie ze względu na panującego wirusa będą państwo proszeni o podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu w celu weryfikowani osób, które potencjalnie mogły przebywać z osobą zakażoną.
Rodzinne warsztaty rzeźbiarskie są współfinansowane ze środków m.st. Warszawy - Dzielnicy Mokotów w ramach projektu "Sąsiedzkie Sielce III" realizowanego przez INTEGRACJA Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi.