Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą rozwijać swoją pasje, jaką jest pisanie na warsztaty pisarskie :)

Warsztaty kreatywnego pisania to cykl 8 warsztatów podczas, których uczestnicy będą odbywać pracę nad warsztatem pisarskim – czytamy, piszemy, dyskutujemy nad formą i treścią, dzielimy się wrażeniami na temat swoich tekstów i dzieł mistrzów. Uczestnicy będą mogli świadomie wykorzystywać poznawane narzędzia literackie i dzięki temu tworzyć coraz bardziej przemyślane/ dojrzałe teksty.
 
Spotykamy się we wszystkie czwartki września i października (9.09 do 28.10)
w godzinach 17.00-20.00
w Sąsiedzkim Domu Pracy Twórczej (ul. Podchorążych 15/19)
 
Finałem będzie wspólne nagranie płyty z tekstami napisanymi w ramach warsztatu.
 
Zajęcia prowadzi Monika Abramowicz- mgr filologii polskiej, arteterapeutka, animatorka kultury, redaktorka, copywritera, dziennikarka, pisarka
 
WSTĘP WOLNY!
 
OBOWIĄZUJĄ ZAPISY: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 
Wchodząc na wydarzenie ze względu na panującego wirusa będą państwo proszeni o podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu w celu weryfikowani osób, które potencjalnie mogły przebywać z osobą zakażoną.
 
Inny warsztat kreatywnego pisania jest współfinansowany ze środków m.st. Warszawy - Dzielnicy Mokotów w ramach projektu "Sąsiedzkie Sielce III" realizowanego przez INTEGRACJA Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi.
 
W trakcie wydarzenia będzie robiona dokumentacja fotograficzna, która udostępniana zostanie do celów promocyjnych i weryfikacji odbytych wydarzeń.